Serwis robotów koszących

Serwis kosiarek automatycznych

Jako autoryzowany Dealer Zucchetti Centro Sistemi (Ambrogio, Tech Line, NemH20) w Polsce serwisujemy wszystkie roboty wyprodukowane przez ZCS w tym również Stiga, Sir Green, Wiper, Wiper Premium, Lizzard, Alpina.

Odbieramy roboty z dowolnego miejsca na terenie dolnego śląska i okolic za pomocą przesyłek kurierskich. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawny robot jak najszybciej opuścił nasz serwis ( 1-3 dni), tak aby bez większej przerwy mógł kosić twój trawnik.

Posiadamy również serwis mobilny który oferuje dojazd oraz naprawy u klienta. Pracujemy na dużym magazynie części zamiennych jak i akcesorii.Większość napraw wykonujemy podczas jednej wizyty. Jeśli jednak nie będziemy w stanie usprawnić robota na miejscu oferujemy wtedy przewiezienie go do serwisu a po naprawie dostarczymy do miejsca pracy.

W naszej ofercie serwisowej mamy wszelkie naprawy gwarancyjne i po gwarancyjne. Oferujemy naprawy, wymiany oraz regenerację części eksploatacyjnych. Regenerujemy baterie, silniki, spawamy plastik drukujemy elementy na drukarkach 3D, przywracamy robotom fabryczną sprawność.

Serwis zimowy robotów koszących to kolejna nasza propozycja

  1. 1. Po zakończonym sezonie umawiamy się na odbiór robota koszącego pod wskazanym adresem gdzie podczas odbioru dokonujemy wstępnej oceny stanu robota.
  2. 2. Po dostarczeniu robota do serwisu przeprowadzane jest wstępne czyszczenie, ładowanie baterii oraz sprawdzenie wnętrza robota pod względem szczelności.
  3. 3. Po wykonaniu tych czynności robot znajduje swoje miejsce na półce gdzie oczekuje na swoją kolej celem wykonania pełnego serwisu.
  4. 4. Serwis główny przeprowadzony jest zgodnie z wytycznymi producenta a zawiera on między innymi, testy baterii testy silników sprawdzenie poprawności działania pozostałej elektroniki i systemów bezpieczeństwa, sprawdzana jest również szczelność robota.
  5. 5. Po wykryciu nieprawidłowości kontaktujemy się z klientem i uzgadniane są kolejne czynności pozwalające przywrócić robotowi fabryczną sprawność.
  6. 6. Jeśli robot nie budzi wątpliwości i poprawnie przejdzie wszystkie testy wtedy jest dokładnie czyszczony oraz zabezpieczony preparatami konserwującymi po czy zajmuje swoje miejsce na regale.

Baterie w robotach w trakcie zimowania są kilkukrotnie ładowane a silniki aktywowane na kilkuminutową pracę.

Roboty które posiadają aktualną gwarancję producenta w razie konieczności wykonania naprawy są automatycznie usprawniane i fakt ten odnotowany jest w systemie a klient otrzymuje odpowiedni wpis w aplikacji w zakładce serwis zimowy.

Po zakończonym zimowaniu w okolicach miesiąca marca uzgadniamy z klientem termin przekazania robota w trakcie przekazania sprawdzany jest również stan instalacji w ogrodzie. Każdy robot przed przekazaniem jest bezpłatnie aktualizowany do najnowszej wersji softu jaką zapewnia producent, oznacza to że mając kilkuletniego robota zawsze mamy w nim soft taki sam jak w nowym robocie.

Oferujemy również diagnostykę oraz naprawy robotów koszących innych producentów.

Prowadzimy również autoryzowany serwis gwarancyjny i po gwarancyjny narzędzi akumulatorowych EGO POWER 56v

Kontakt z serwisem:

Roboty w Ogrodzie Paweł Czerwiec
ul. Wesoła 3
56-100 Lubiąż
GSM. +48 606 145 245
e-mail:robotyambrogio@gmail.com
www.robotywogrodzie.pl

Zapraszamy do kontaktu celem umówienia konsultacji.