Serwis odkurzaczy basenowych

Serwis odkurzaczy basenowych NEMH2O

Jako autoryzowany przedstawiciel marki NEMH2O prowadzimy sprzedaż, montaż oraz serwis wszystkich oferowanych modeli.
W naszej ofercie znajdą Państwo cały pakiet usług gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych, mamy do dyspozycji wyspecjalizowany serwis odkurzaczy basenowych – stacjonarny jak i mobilny.
W razie problemów z robotem oferujemy diagnostykę na miejscu u klienta a w razie konieczności transport robota do serwisu, a po naprawie dostarczenie oraz uruchomienie u klienta.

Roboty basenowe to szczególna grupa produktów, które wymagają od serwisanta ogromnego profesjonalizmu, estetyki i wiedzy podczas prowadzonych czynności serwisowych. Firma Roboty w Ogrodzie gwarantuje fachowo wykonaną naprawę odkurzaczy basenowych w możliwie krótkim czasie, co jest istotne zwłaszcza przy nagłej awarii sprzętu.

W naszej ofercie znajduje się również propozycja corocznego przeglądu wraz z przechowaniem robota na czas, kiedy nie korzystamy ze swoich basenów. Dzięki cyklicznym przeglądom sprzętu możemy ustrzec się przed jego awarią.
Roboty podczas pobytu w serwisie są sprawdzone pod względem sprawności technicznej, testowane są silniki, sprawdzana jest szczelność.
Baterie są ładowane i poddane szczegółowej analizie.
Po czynnościach sprawdzających roboty są umieszczane w pojemnikach z cieczą i w pełnym zanurzeniu czekają na rozpoczęcie nowego sezonu.

Szanowny kliencie jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji na temat serwisu odkurzaczy basenowych lub więcej informacji o produkcie to proszę skontaktuj się z nami, wszystkie potrzebne dane znajdziesz w zakładce kontakt.

Zapraszamy do kontaktu celem umówienia konsultacji.