Roboty koszące Tech Line

TECH LINE to nowoczesne roboty koszące

Zaprojektowane i oparte na zdobyczach współczesnej technologii, są to kosiarki automatyczne o futurystycznym i niepowtarzalnym designie.

Producentem jest Włoska firma Zucchetti Centro Sistemi. Założona w roku 1985 w sercu Toskanii jako Software House. Wizjonerskie spojrzenie założyciela Fabrizio Berniniego, obecnie dyrektora firmy, pozwoliło szybko zadomowić się na międzynarodowych rynkach automatyki i robotyki. W 2001 roku ZCS stało się częścią Zucchetti SpA, włoskiego i europejskiego lidera w branży ICT. Dziś firma wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami SMART & GREEN, które zrzeszają najbardziej zaawansowane technologie.

Roboty koszące TECH Line to świetne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wysokowydajnego oraz innowacyjnego robota koszącego wykonanego z wysokiej jakości materiałów, utrzymując przy tym wyrafinowany design. Roboty z tej linii występują tylko w eleganckim czarnym połysku

Katalogi do pobrania:

Linia robotów koszących TECH LINE ma w swojej ofercie około 30 różnych propozycji

Od TECH D1 na powierzchnie 600 m2 który otwiera listę do TECH 450L który zamyka listę obsługiwany obszar to powierzchnia do 80 000 m2 (8 ha).

Nowością roku 2023 są roboty z napędem na cztery koła NEXTTECH LX4 4WD oraz NEXTTECH LX6 4WD. Roboty z zastosowanym napędem na wszystkie koła świetnie sprawdzają się w trudnych, górzystych i nierównych terenach zawsze tam gdzie inni mówią że się nie da. Dla tych robotów ne ma znaczenia brak obrzeża czy też obrzeże wykonane z wysokiego Eko-bordu.

Nowością roku 2024 jest wdrożenie technologi RTK GPS (Real Time Kinematic) oraz technologii hybrydowej czyli połączenie RTK z wykorzystaniem pętli indukcyjnej.

Real Time Kinematic (RTK GPS)- technologia precyzyjnych pomiarów przy użyciu nawigacji satelitarnej. Pomiar RTK to aktualnie najnowocześniejsza na świecie technologia najdokładniejszych pomiarów.

Wdrożone zostały również zmiany w detekcji przeszkód oraz wykrywaniu zwierząt z technologii mechanicznej na elektroniczną z wykorzystaniem ultradźwięków.

Podsumowując, kosiarki automatyczne Tech Line to produkt dla grupy klientów które cenią sobie nietuzinkowy design w połączeniu z wysoką jakością produktu.

Modele

Przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę robota koszącego, robota basenowego lub propozycję długotrwałej współpracy.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.