Kontakt

Szanowny Kliencie.

Jeśli tu jesteś, to zapewne szukasz robota koszącego lub innego sprzętu do swojego ogrodu a może  fachowego wsparcia w jego doborze lub pomocy  w naprawie.

Kontakt z nami  nic nie kosztuje a może wiele zaoszczędzić, czasu, stresu oraz pieniędzy, źle dobrany produkt lub nieprzemyślana  decyzja to zazwyczaj zmarnowane kilka lat. Nie słuchaj sąsiada który ma już robota i poleca, jego wiedza to zazwyczaj znajomość jednego produktu.

Nasza wiedza to ponad pół tysiąca sprzedanych oraz zainstalowanych różnych robotów i każdy z nich w innym ogrodzie. Wykonujemy ponad sto instalacji w sezonie zdobywając przy tym kolejną wiedzę i doświadczenie.

Prowadzimy sprzedaż , montaż oraz serwis  robotów  koszących , robotów basenowych, narzędzi akumulatorowych. Naprawiamy również roboty innych producentów. Regenerujemy baterie, silniki, naprawiamy płyty główne oraz pozostałą elektronikę. Na wyposażeniu mamy sprzęt do spawania i napraw części plastikowych, drukarki 3D .

Jesteśmy do dyspozycji w serwisie stacjonarnym jak i mobilnym. Posiadamy auta serwisowe oraz wykwalifikowany personel  do obsługi naszych klientów co pozwala nam na błyskawiczne usuwanie usterek oraz przeprowadzenie  napraw bez konieczności dostarczania ich do serwisu.

Pracujemy z dużym magazynem części zamiennych.

Szanowny kliencie. Jeśli nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytanie to proszę skorzystaj z poniższych danych kontaktowych.

Autoryzowany Dealer:

AMBROGIO

TECH LINE

NEMH2O

EGO POWER 56v

Pon – pt: 9:00 – 18:00
Sob: 9:00 – 14:00

Formularz kontaktowy