Montaż odkurzacza basenowego

Łatwa instalacja i programowanie odkurzacza basenowego

Roboty basenowe NEMH2O mogą poruszać się pod wodą bez ograniczeń dzięki technologii „bezprzewodowej”. Ładują się samodzielnie w wodzie poprzez technologię ładowania indukcyjnego bez konieczności jakiejkolwiek interwencji zewnętrznej – oznacza to, że montaż odkurzacza basenowego jest tak naprawdę jednorazowy – raz zamontowany robot może pozostawać w wodzie przez cały rok.
NEMH2O dopasowuje się do każdej powierzchni, zarówno poziomej, jak i pionowej i jest skuteczny na wszystkich typach powierzchni dennych. Porusza się bez problemu w małych i dużych basenach, o gładkich i chropowatych powierzchniach, nawet w obecności narożników, zakrętów i stopni.

Montaż odkurzacza basenowego jest całkowicie bezproblemowy. Robot basenowy NEMH2O może być zainstalowany w kilku prostych krokach: aktywacja robota, pierwsze ładowanie, umieszczenie stacji ładującej (pod wodą dla istniejących basenów, schowanej w ścianie przy basenach w trakcie budowy), przeprowadzenie programowania harmonogramu pracy, zanurzenie robota w basenie.
Odkurzacz basenowy NEMH2O jest programowany i aktualizowany przez Bluetooth, za pośrednictwem dołączonej konsoli lub za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfon lub tablet.

Efektywność 360° modelu NEMH2O

Robot czyszczący NEMH2O dopasowuje się do wszystkich powierzchni, poziomych jak i pionowych, jest skuteczny bez względu na rodzaj nawierzchni. Pracuje w małych, średnich i dużych basenach, z powierzchnią gładką lub chropowatą, bez problemu radzi sobie w narożnikach, łukach, a także na schodach. Jest bardzo niezawodny, wypróbuj go u siebie!

NEMH2O został zaprojektowany z zastosowaniem wyłącznie najnowszych technologii, w celu zapewnienia maksimum wydajności i efektywności, przy całkowitym wyeliminowaniu hałasu. Jest wyposażony w akumulatory litowo-jonowe, turbiny najnowszej technologii (bezszczotkowe), wykorzystując napęd magnetyczny, doskonale zaizolowane silniki, wymienne części uszczelnione hermetycznie, czujniki orientacji optymalizujące pracę, czujnik niskiego poziomu wody.
Praca odkurzacza odbywa się pod wodą bezprzewodowo, co pozwala na wyeliminowanie częstego problemu plątania się robota w rozciągane ze sobą przewody, co w rezultacie powoduje przerwy w jego pracy.

Bezpieczeństwo przy pełnym relaksie

Robot NEMH2O pozostaje cały rok w wodzie, ładując się za pomocą ładowarki indukcyjnej pod wodą, nawet gdy jesteś w basenie. Ładowanie odbywa się tylko wtedy, gdy robot jest podłączony do stacji ładującej.

Zapraszamy do kontaktu celem umówienia konsultacji.