Inteligentna pielęgnacja trawnikaInteligentna pielęgnacja trawnika Dzięki regularnemu przycinaniu trawa jest zawsze w dobrej kondycji. naturalne nawożenie zapewnia technologia podwójnych noży, dzięki której pokos jest od razu rozdrabniany w obudowie kosiarki i rozsiewany na trawnik. w ten sposób nie ma konieczności usuwania skoszonej trawy.
Powrót do bazy po naciśnięciu przycisku Powrót do bazy po naciśnięciu przycisku Przyciskiem „home” można przerwać tryb koszenia w każdej chwili. Po naciśnięciu przycisku robot do koszenia automatycznie wraca do stacji bazowej.
 
 

 
 
Niewidoczna granica Niewidoczna granica Kabel ograniczający jest poprowadzony wokół obszaru koszenia i niezawodnie zabezpiecza granice obszaru roboczego .
  Samodzielna praca
Samodzielna praca Przejrzysty panel sterowania sprawia, że programowanie Robolinho jest dziecinnie proste. Wystarczy wpisać pożądany czas, w którym robot do koszenia ma zacząć pracę i gotowe
 
Zgrabny profil Zgrabny profil Silna trakcja w modelach seryjnych – Podgu-mowane koła zapewniają silną trakcję i dobrą przyczepność do podłoża – pokonywanie wniesień do 35%.
 
Niezależność od pogody Niezależność od pogody Wbudowany czujnik deszczu pozostawia Tobie wybór: kosić w deszczu lub zrobić przerwę.
 
Właściwy rozmiar Właściwy rozmiar Regulację wysokości koszenia można ustawić jednym ruchem ręki – szybko i w nieskomplikowany sposób.
 
Dojrzała technika Dojrzała technika Płytka obwodu drukowanego to serce Robolinho© i centrali sterowania w pełni zautomatyzowanym, codziennym cyklem koszenia. robot rozpoznaje na przykład przeszkody, samodzielnie je omija i wraca zawsze do stacji bazowej w odpowiednim momencie w celu doładowania.
 
Czyste rozwiązanie Czyste rozwiązanie System podwójnego noża do
mulczowania redukuje zabrudzenia w obudowie, zapewnia perfekcyjny efekt koszenia i eliminuje konieczność usuwania pokosu.
Funkcjonalna obsługa Funkcjonalna obsługa Przejrzysty i łatwy w obsłudze wyświetlacz ułatwia użytkownikowi ustawianie i informuje go o ważnych stanach urządzenia.
 

Wskazówki i objaśnienia Funkcje ROBOTÓW

 

Dlaczego robot do koszenia trawy AL-KO?

Roboty w pełni automatycznie koszą trawnik o powierzchni nawet do 2000 m2

Dynamiczny kształt i cicha praca, trwałe akumulatory litowo-jonowe. Robot skonstruowany przez niemieckich inżynierów został wyprodukowany w naszym zakładzie produkcyjnym położonym w austriackich górach.

 

Zalety produktu:

  • I Niepowtarzalna technologia podwójnych noży (DCS) do naturalnego nawożenia gleby
  • I Łatwa obsługa robota przy pomocy elektronicznego wyświetlacza
  • I Przyczepność profilowanych kół zapewnia pracę na stoku nachylonym do 35%
  • I Wbudowane czujniki służą maksymalnemu bezpieczeństwu
  • I Specjalne oprogramowanie gwarantuje wykonanie zadania nawet na trawnikach o skomplikowanym kształcie